Adwokacka Spółka Partnerska Łuć i Koksztys - Łuć

Adwokat Aurelia Koksztys-Łuć jak co roku wystartowała w XXXVI Tenisowych Mistrzostwach Polski Adwokatów we Wrocławiu. W turnieju indywidualnym otarła się o podium zajmując świetne 4 miejsce. Natomiast po wspaniałej i wyrównanej walce ze znakomitymi przeciwnikami wywalczyła trzecie miejsce w grze podwójnej mieszanej w parze z adwokatem Piotrem Majgierem oraz w grze podwójnej kobiet w parze z adwokat Anną Babiak. Sukces jest tym większy, że panie startowały w kategorii open, co oznacza, że na korcie spotykały się zawodniczki z różnych kategorii wiekowych. Gratulujemy i czekamy na kolejne sukcesy na wrześniowej Spartakiadzie Prawników w Krakowie. Nasza koleżanka zawsze przywozi z tej imprezy medale w różnych dyscyplinach, między innymi indywidualnie w siatkówce plażowej, badmintonie, squashu a drużynowo w siatkówce, koszykówce a nawet piłce nożnej.

            Adwokaci Aurelia Koksztys-Łuć i Bartosz Łuć spotkali się z radcą prawnym-adwokatem Anną Biel z Kancelarii Radców Prawnych Biel, Judek, Poczobut-Odlanicki ze Szczecina, wraz z mężem  Wojtkiem, na corocznym Zlocie Motocyklowym Wiosna Riders, organizowanym przez Klub Motocyklowy Adwokatury Polskiej. Zlot odbywał się w Prusimiu w Wielkopolsce w malowniczym ośrodku „Olandia”. Oprócz zwiedzania na motocyklach okolicznych atrakcji, uczestnicy odwiedzili Dom Dziecka w Skwierzynie, pozostawiając dzieciom prezenty i obwożąc je na motocyklach po terenie obiektu. Nasze urodziwe koleżanki zorganizowały sobie sesję fotograficzną oraz zostały oficjalnymi Sympatykami Klubu. Bartosz Łuć został mianowany Wicekomandorem Klubu.

 

            Adwokaci Aurelia Koksztys-Łuć i Bartosz Łuć z okazji okrągłej rocznicy ślubu zwiedzili na motocyklu Sycylię. W ciągu niespełna tygodnia pokonali 1000 km podziwiając uroki tej pięknej wyspy. Zachwyciły ich nie tylko krajobrazy i wspaniałe zabytki, ale też przesympatyczni Sycylijczycy.

 

            Aplikant Adwokacki Dyzma Bebak wziął udział w Konkursie Krasomówczym Izby Adwokackiej w Wałbrzychu. Jego wystąpienie zostało dostrzeżone przez jury, szczególnie ze względu na ekspresyjność wypowiedzi i konstrukcję przemówienia. Jako jedyny z uczestników zaangażował nowoczesną technologię posługując się poręcznym tabletem. Gratulujemy!

Polski