Kancelaria Adwokacka Adwokat Magda Jasiewicz

Adwokat Magda Jasiewicz z Gliwic. Studia magisterskie ukończyła w 2008 roku. W latach 2010–2013 odbywała aplikację adwokacką w Kancelarii Adwokackiej Adwokata Jacka Pałki oraz stale współpracowała z adwokatem Grzegorzem Jaworskim.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała również pracując w okresie studiów w wydziale cywilnym Sądu Okręgowego w Gliwicach. Od września 2013 roku prowadzi indywidualną Kancelarię Adwokacką w Gliwicach. Od 2016 roku jest członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Katowicach, jak również delegatem na Krajowy Zjazd Adwokatury.

Oprócz aktywności zawodowej aktywnie uczestniczy w życiu samorządu adwokackiego. Na zdjęciu z obchodów 100-lecia Adwokatury Polskiej między innymi z adwokat Justyną Mazur oraz adwokat Aurelią Koksztys-Łuć w towarzystwie Prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej Jacka Treli oraz Skarbnika NRA Mirosławy Pietkiewicz Adwokat Magda Jasiewicz zajmuje się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych.

Ze względu na doświadczenie wynikające z długoletniej pracy w Sądzie Okręgowym, wiodące w jej kancelarii są sprawy cywilne oraz rodzinne, w tym sprawy o podział majątków po rozwodzie. Zajmuje się również prawem spółek, w szczególności likwidacją spółek prawa handlowego. Jej praktyka adwokacka skupia się przede wszystkim na reprezentowaniu stron przed sądem. Jako profesjonalny adwokat oczywiście występuje także w sprawach karnych jako obrońca oraz pełnomocnik pokrzywdzonych.

 

44-100
Ulica: 
ul.ul. Kościuszki 38/2a, Gliwice